• USD 1,7339 +0,12% EUR 1,8516 +0,84%
    • GBP 2,1859 +0,79% RUB 0,0272 +0,74%

Bakı 2015: Basketbol 3x3 – Təqvim

Bakı 2015: Basketbol 3x3 – Təqvim

Bakı 2015 I Avropa Oyunları çərçivəsində keçiriləcək basketbolun 3x3 növü üzrə yarışların təqvimi açıqlanıb.

Publika.az xəbər verir ki, 16 kişi və 16 qadın komandasının mübarizə apardığı yarışın qrup mərhələsinin oyunlarının başlama saatları dəqiqləşib.

İyunun 23-də start götürəcək qrup mərhələsinin 48 qarşılaşması iki gün ərzində keçiriləcək.

Qeyd edək ki, bu idman növündə yarışlar basketbol arenasında keçiriləcək.

Kişilər

Qrup mərhələsi

A qrupu

İsrail, Litva, Rumıniya, Sloveniya

23 iyun

15:55. Sloveniya - İsrail

17:35. Litva - Rumıniya

20:45. İsrail - Litva

24 iyun

15:55. Sloveniya - Litva

17:35. İsrail - Rumıniya

20:45. Sloveniya - Rumıniya

B qrupu

Belçika, İspaniya, Rusiya, Türkiyə

23 iyun

15:55. Rusiya - Belçika

17:35. Türkiyə - İspaniya

20:45. Belçika – Türkiyə

24 iyun

15:55. Rusiya - İspaniya

17:35. Belçika - İspaniya

20:45. Rusiya – Türkiyə

C qrupu

Estoniya, Yunanıstan, İtaliya, Serbiya

23 iyun

16:45. Estoniya - Yunanıstan

19:55. İtaliya - Serbiya

21:35. Yunanıstan - İtaliya

24 iyun

16:45. Estoniya - Serbiya

19:55. Estoniya - İtaliya

21:35. Yunanıstan - Serbiya

D qrupu

Andorra, Azərbaycan, Çexiya, İsveçrə

23 iyun

16:45. Andorra – İsveçrə

19:55. Azərbaycan - Çexiya

21:35. İsveçrə - Azərbaycan

24 iyun

16:45. Andorra - Çexiya

19:55. Andorra – Azərbaycan

21:35. İsveçrə - Çexiya

Qadınlar

Qrup mərhələsi

A qrupu

Azərbaycan, Yunanıstan, Hollandiya, İsveçrə

23 iyun

15:30. Hollandiya - Yunanıstan

17:10. İsveçrə - Azərbaycan

20:20. Yunanıstan – İsveçrə

24 iyun

16:20. Hollandiya – Azərbaycan

20:20. Hollandiya – İsveçrə

21:10. Yunanıstan – Azərbaycan

B qrupu

Belçika, Çexiya, Türkiyə Ukrayna

23 iyun

15:30. Çexiya - Ukrayna

17:10. Türkiyə - Belçika

20:20. Ukrayna – Türkiyə

24 iyun

16:20. Çexiya - Belçika

20:20. Çexiya – Türkiyə

21:10. Ukrayna – Belçika

C qrupu

İspaniya, İrlandiya, Slovakiya, Sloveniya

23 iyun

16:20. İspaniya - Slovakiya

19:30. İrlandiya - Sloveniya

21:10. Slovakiya - İrlandiya

24 iyun

15:30. İspaniya - Sloveniya

17:10. İspaniya - İrlandiya

19:30. Slovakiya - Sloveniya

D qrupu

İsrail, Litva, Rumıniya, Rusiya

23 iyun

16:20. Rumıniya - Litva

19:30. İsrail - Rusiya

21:10. Litva - İsrail

24 iyun

15:30. Rumıniya - Rusiya

17:10. Rumıniya - İsrail

19:30. Litva – Rusiya

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR