• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8516 0,00%
    • GBP 2,1859 0,00% RUB 0,0272 0,00%

Bakı 2015: Günün proqramı

Bakı 2015: Günün proqramı

İlk Avropa Oyunlarının başa çatmasına iki gün qalıb. Bu gün daha 27 dəst medal sahibinə çatacaq.

Publika.az xəbər verir ki, 27 dəst medalın sahibləri 7 idman növünün nəticələrinə əsasən müəyyənləşəcək. Badminton, boks, cüdo, çimərlik futbolu, qılıncoynatma, üzgüçülük və qadın voleybolunda gərgin mübarizənin şahidi olacağıq.

Onu da qeyd edək ki, bu gün boks, qılıncoynatma və üzgüçülük yarışlarına yekun vurulacaq.

27 iyun

Badminton

10:00 Qadınlar arasında, təklər, yarımfinal

12:00 Qarışıq, cütlər, yarımfinal

14:00 Kişilər arasında, təklər, yarımfinal

18:00 Qadınlar arasında, cütlər, final

19:00 Kişilər arasında, cütlər, final

Boks

Qadınlar

18:00 Yüngül çəki (57-60 kq), Finallar

Kişilər

18:15 Yüngül çəki (60 kq), Final

18:45 Yarım-orta çəki (69 kq), Final

19:15 Orta çəki (75 kq), Final

19:45 Ağır çəki (91 kq), Final

Çimərlik futbolu

Pley-off - 5-ci yer

16:00 Ukrayna – Macarıstan

17:30 İspaniya - Azərbaycan

Yarımfinal

19:00 İtaliya - İsveçrə

20:30 Portuqaliya – Rusiya

Cüdo

Kişilər

12:00 -90 kq, 1/32 seçmə mərhələsi

12:00 +100 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

12:18 -90 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

12:24 -100 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

13:18 +100 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

14:06 -90 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

14:42 +100 kq, 1/4 final

14:54 -100 kq, 1/4 final

15:00 -90 kq, 1/4 final

15:18 +100 kq, təsəlliverici görüş

15:24 +100 kq, yarımfinal

15:30 -100 kq, təsəlliverici görüş

15:42 -90 kq, təsəlliverici görüş

15:48 -100 kq, yarımfinal

16:12 -90 kq, yarımfinal

19:00 -90 kq, Bürünc medal

19:20 -90 kq, final

20:00 -100 kq, Bürünc medal

20:20 -100 kq, final

21:00 +100 kq, Bürünc medal

21:20 +100 kq, final

Qadınlar

12:12 +78 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

12:42 -78 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

13:30 +78 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

14:06 -78 kq, 1/16 seçmə mərhələsi

14:42 +78 kq, 1/4 final

15:06 -78 kq, 1/4 final

15:24 +78 kq, təsəlliverici görüş

15:36 +78 kq, yarımfinal

15:36 -78 kq, təsəlliverici görüş

16:00 -78 kq, yarımfinal

19:30 -78 kq, Bürünc medal

19:50 -78 kq, final

20:30 +78 kq, Bürünc medal

20:50 +78 kq, final

Qılıncoynatma

Kişilər

09:00 Sablya ilə komanda yarışı, 1/4 final

10:00 Rapira ilə komanda yarışı, 1/4 final

10:30 Sablya ilə komanda yarışı, final

10:30 Sablya ilə komanda yarışı, yarımfinal

11:30 Rapira ilə komanda yarışı, final

11:30 Rapira ilə komanda yarışı, yarımfinal

15:30 Sablya ilə komanda yarışı, final

17:10 Rapira ilə komanda yarışı, final

Qadınlar

09:30 Şpaqa ilə komanda yarışı, 1/4 final

10:30 Şpaqa ilə komanda yarışı, final

10:40 Şpaqa ilə komanda yarışı, yarımfinal

16:30 Şpaqa ilə komanda yarışı, final

Üzgüçülük

Kişilər

09:30 50m sərbəst, İlkin oyunlar

09:52 400m fərdi kompleks, İlkin oyunlar

10:44 4x100 kompleks ötürmə, İlkin oyunlar

17:30 50m sərbəst, yarımfinal

17:43 400m fərdi kompleks, final

17:56 100m brass, final

18:22 200m sərbəst, final

18:50 100m batterflyay, final

19:06 50m sərbəst, final

19:55 4x100 kompleks ötürmə, final

Qadınlar

09:42 50m batterflyay, İlkin oyunlar

10:22 4x200m sərbəst ötürmə, İlkin oyunlar

10:32 4x200m sərbəst ötürmə, İlkin oyunlar

17:36 50m batterflyay, yarımfinal

17:52 100m arxa üstə, final

18:09 100m brass, final

18:28 200m fərdi kompleks, final

19:02 50m batterflyay, final

19:26 4x200m sərbəst ötürmə, final

Qadın voleybolu

Bürünc medal

16:00 AZƏRBAYCAN - Serbiya

Qızıl medal

18:30 Türkiyə - Polşa

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR