• USD 1,7339 +0,12% EUR 1,8516 +0,84%
    • GBP 2,1859 +0,79% RUB 0,0272 +0,74%

Avropa Liqası: 1-ci mərhələnin qalibləri bu gün bilinəcək

  • İdman
  • 9 İyul 2015 16:09
  • 284 Baxış
Avropa Liqası: 1-ci mərhələnin qalibləri bu gün bilinəcək

Bu gün Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, “Neftçi”, “Qəbələ” və “İnter”in oyunu ilə yanaşı, qitənin yaşıl meydanlarında xeyli maraqlı görüşlər də baş tutacaq. Bir sözlə, keçiriləcək 50 oyun II təsnifat mərhələsinə yüksələcək komandaların adlarını müəyyənləşdirəcək.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

9 iyul

19:00 Kayrat (Qazaxıstan) - Srvena Zvezda (Serbiya) (ilk oyun - 2:0)

20:00 Daçiya (Moldova) - Renova (Makedoniya) (1:0)

20:30 Sutyeska (Monteneqro) - Debretsen (Macarıstan) (0:3)

21:00 QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) (1:2)

21:00 Dudelanj (Lüksemburq) - Kollec (İrlandiya) (0:1)

21:00 İNTER (AZƏRBAYCAN) - Laçi (Albaniya) (1:1)

21:00 Nomme Kalyu (Estoniya) - Aktobe (Qazaxıstan) (1:0)

21:00 Elfsborq (İsveç) - Lahti (Finlandiya) (2:2)

21:00 Omoniya (Kipr) - Dinamo (Batumi, Gürcüstan) (0:1)

21:00 Spartak (Tsxinvali, Gürcüstan) - Botoşani (Rumıniya) (1:1)

21:00 Spartaks (Latviya) - Buduçnost (Monteneqro) (3:1)

21:00 Torpedo (Belarus) - Kukesi (Albaniya) (0:2)

21:00 Ulises (Ermənistan) - Birkirkara (Malta) (0:0)

21:30 Şaxtyor (Belarus) - Qlenavon (Şimali İrlandiya) (2:1)

22:00 AİK (İsveç) - VPS (Finlandiya) (2:2)

22:00 Apollon (Kipr) - Saxan (Moldova) (2:0)

22:00 Beytar (İsrail) - Ordabaşı (Qazaxıstan) (0:0)

22:00 Beroe Star (Bolqarıstan) - Atlants (Litva) (1:0)

22:00 Odd Qrenland (Norveç) - Şerif (Moldova) (3:0)

22:00 Rusenburq (Norveç) - Vikinqur (Farer adaları) (2:0)

22:00 Slovan (Slovakiya) - Kollec (Cəbəllütariq) (6:0)

22:00 Hayduk (Xorvatiya) - Slima (Estoniya) (1:1)

22:05 Randers (Danimarka) - Sent-Culiya (Andorra) (1:0)

22:30 Jilina (Slovakiya) - Qlentoran (Şimali İrlandiya) (4:1)

22:30 Zrinski (Bosniya və Herseqovina) - Şirak (Ermənistan) (0:2)

22:30 Lokomotiv (Xorvatiya) - Eyrbas (Uels) (3:1)

22:30 Lusitans (Andorra) - Vest Hem (İngiltərə) (0:3)

22:45 Vaduts (Lixtenşteyn) - La Fiorita (San Marino) (5:0)

22:45 Liteks (Bolqarıstan) - Jelqava (Latviya) (1:1)

23:00 Bala Taun (Uels) - Differanj (Lüksemburq) (1:3)

23:00 Partizan (Albaniya) - Stromqodset (Norveç) (1:3)

23:00 Rabotniçki (Makedoniya) - Flora (Estoniya) (0:1)

23:00 Runavik (Farer adaları) - Linfild (Şimali İrlandiya) (0:2)

23:00 Şlensk (Polşa) - Selye (Sloveniya) (1:0)

23:05 Spartak (Slovakiya) - Olimpik (Bosniya və Herseqovina) (1:1)

23:30 Voyvodina (Serbiya) - MTK (Macarıstan) (0:0)

23:30 Koper (Sloveniya) - Reykravik (İslandiya) (1:0)

23:30 Mladost (Monteneqro) - NEFTÇİ (AZƏRBAYCAN) (2:2)

23:30 Ferensvaroş (Macarıstan) - Qou Ehed İqlz (Hollandiya) (1:1)

23:30 Çukariçki (Serbiya) - Domzale (Sloveniya) (1:0)

23:30 Yuvenes (San Marino) - Brondbü (Danimarka) (0:9)

23:30 Yaqelloniya (Polşa) - Kruoya (Litva) (1:0)

23:45 Aberdin (Şotlandiya) - Şkendiya (Makedoniya) (1:1)

23:45 Valletta (Malta) - Nyu Taun (Uels) (1:2)

23:45 Sent-Conston (Şotlandiya) - Alaşkert (Ermənistan) (0:1)

23:45 Sent-Patrik (İrlandiya) - Skonto (Latviya) (1:2)

23:45 Torshavn (Farer adaları) - Trakai (Litva) (0:3)

00:15 Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Balzan (Malta) (2:0)

00:15 Hafnarfyordur (İslandiya) - SJK (Finlandiya) (1:0)

00:15 Koper (Sloveniya) - Reykyavik (İslandiya) (1:0)

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR