• USD 1,7430 0,00% EUR 1,8487 0,00%
    • GBP 2,1929 0,00% RUB 0,0275 0,00%

Avropa Liqası: “Qəbələ” və “İnter”i Serbiya və İslandiya səddi gözləyir

  • İdman
  • 10 İyul 2015 16:54
  • 386 Baxış
Avropa Liqası: “Qəbələ” və “İnter”i Serbiya və İslandiya səddi gözləyir

Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin oyunlarına yekun vurulub.

Publika.az xəbər verir ki, II təsnifat mərhələsinə yüksələn bütün komandalar müəyyənləşib.

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin oyunları 16-23 iyul tarixlərində keçiriləcək.

2-ci təsnifat mərhələsinin cütlükləri

Hafnarfyordur (İslandiya) - İNTER (AZƏRBAYCAN)

Çukariçki (Serbiya) - QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN)

Beroe Star (Bolqarıstan) - Brondbü (Danimarka)

Şemrok Rovers (İrlandiya) - Odd Qrenland (Norveç)

Lokomotiv (Xorvatiya) - PAOK (Yunanıstan)

Reykravik (İslandiya) - Rusenborq (Norveç)

Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) - Tyun (İsveçrə)

Slovan (Slovakiya) - Kollec (İrlandiya)

Kukesi (Albaniya) - Mladost (Monteneqro)

AİK (İsveç) - Şirak (Ermənistan)

Kayrat (Qazaxıstan) - Alaşkert (Ermənistan)

Ferensvaroş (Macarıstan) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)

Legiya (Polşa) - Botoşani (Rumıniya)

Voyvodina (Serbiya) - Spartaks (Latviya)

Vaduts (Lixtenşteyn) - Nomme Kalyu (Estoniya)

Daçiya (Moldova) - Jilina (Slovakiya)

Yagelloniya (Polşa) - Omoniya (Kipr)

Jelqava (Latviya) - Rabotniçki (Makedoniya)

Mlada Boleslav (Çexiya) - Stromqodset (Norveç)

Çerno More (Bolqarıstan) - Dinamo (Minsk, Belarus)

İnverness (Şotlandiya) - Astra (Rumıniya)

Şaxtyor (Belarus) - Volfsberger (Avstriya)

Rijeka (Xorvatiya) - Aberdin (Şotlandiya)

Spartak (Slovakiya) - Linfild (Şimali İrlandiya)

Trabzonspor (Türkiyə) - Differdanj (Lüksemburq)

Vest Hem (İngiltərə) - Birkirkara (Malta)

Kopenhagen (Danimarka) - Nyu Taun (Uels)

Şarlerua (Belçika) - Beytar (İsrail)

Apollon (Kipr) - Trakai (Litva)

Şlensk (Polşa) - Göteborq (İsveç)

Randers (Danimarka) - Elfsborq (İsveç)

Koper (Sloveniya) - Hayduk (Xorvatiya)

Skonto (Latviya) - Debretsen (Macarıstan)

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR