• USD 1,7430 +0,35% EUR 1,8487 -1,24%
    • GBP 2,1929 -0,21% RUB 0,0275 +0,36%

Avroliqanın 3-cü təsnifat mərhələsindən ilk 28 görüş - CƏDVƏL

  • İdman
  • 30 İyul 2015 10:59
  • 400 Baxış
Avroliqanın 3-cü təsnifat mərhələsindən ilk 28 görüş - CƏDVƏL

Dünən Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinə start verilib.

Publika.az xəbər verir ki, mərhələnin ilk oyununda Çexiya "Yablonets"i Danimarka "Kopenhagen"ini qəbul edib.

Qarşılaşma minimal hesabla skandinaviyalıların xeyrinə başa çatıb - 1:0.

Təmsilçilərimiz "Qəbələ" və "İnter" bu gün meydana çıxacaqlar. "Qəbələ" Kiprdə "Apollon"la, "İnter" isə İspaniyada "Atletik"lə qarşılaşacaq. Türkiyə klublarından “İstanbul Başakşehir” Hollandiyada "AZ Alkmaar"la, "Trabzonspor" isə Makedoniyada "Rabotniçki" ilə qarşılaşacaq.

Bu gün daha 28 qarşılaşma baş tutacaq.

Qeyd edək ki, Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin cavab oyunları avqustun 6-da keçiriləcək.

30 iyul

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları

19:45. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Aberdin" (Şotlandiya)

21:00. "Elfsborq" (İsveç) - "Odd Qrenland" (Norveç)

22:00. AİK (İsveç) - “Atromitos” (Yunanıstan)

22:00. “Altax” (Avstriya) - “Vitoriya” (Portuqaliya)

22:00. "Apollon" (Kipr) - "Qəbələ" (Azərbaycan)

22:00. “Krasnodar” (Rusiya) - "Slovan" (Slovakiya)

22:00. “Slovan” (Çexiya) - “Hapoel” (Kiryat-Şmona, İsrail)

22:00. PAOK (Yunanıstan) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya)

22:00. “Şturm Qrats” (Avstriya) - “Rubin” (Rusiya)

22:30. “AZ Alkmaar” (Hollandiya) - “İstanbul Başakşehir” (Türkiyə)

22:30. "Thun" (İsveçrə) - Vaduz" (Lixtenşteyn)

22:30. "Jilina" (Slovakiya) - “Vorskla” (Ukrayna)

22:30. “Sürix” (İsveçrə) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)

23:00. “Tarqu Mureş” (Rumıniya) - “Sent-Etyenn” (Fransa)

23:00. "Brondbü" (Danimarka) – "Omoniya" (Kipr)

23:00. "Debretsen" (Macarıstan) – "Rusenburq" (Norveç)

23:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Legiya" (Polşa)

23:00. "Rabotniçki" (Makedoniya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

23:30. “Bordo” (Fransa) - AEK (Kipr)

23:30. "Çarleroi" (Belçika) - “Zarya” (Ukrayna)

23:30. “Standard” (Belçika) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina)

23:45. “Atletik” (İspaniya) - "İnter" (Azərbaycan)

23:45. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Astra" (Rumıniya)

00:00. “Belenenseş” (Portuqaliya) - "Göteborq" (İsveç)

00:00. "Hayduk" (Xorvatiya) - "Stromsqodset" (Norveç)

00:00. "Sampdoriya" (İtaliya) - "Voyvodina" (Serbiya)

00:05. "Volfsberger" (Avstriya) - “Borussiya” (Dortmund, Almaniya)

00:05. "Sauthempton" (İngiltərə) - “Vitess” (Hollandiya)

Publika.az

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR