İdman
Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsi başlayır
Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək.
Publika.az xəbər verir ki, Azərbaycan millisinin futbolçusu Pavel Paşayevin yeni komandası "Aleksandriya" "Zirə"ni mübarizədən kənarlaşdırmış Rumıniya "Astra"sının qonağı olacaq.
Bakı "İnter"ini üstələmiş Lüksemburqun "Fola Eş" klubu isə Türkiyənin "Qalatasaray" komandasını keçən "Ostersun"la İsveçdə üz-üzə gələcək.
Ümumilikdə 29 oyun keçiriləcək ki, onlardan biri Yunanıstan "Panatinaikos"u ilə Azərbaycan təmsilçisi "Qəbələ" arasında olacaq.
Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
20:00. "Mlada Boleslav” (Çexiya) - "Skenderbeu” (Albaniya)
20:30. "Olimpik” (Donetsk, Ukrayna) - PAOK (Yunanıstan)
20:30. "Trakay” (Litva) - "Şkendiya” (Makedoniya)
20:45. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Panionios” (Yunanıstan)
21:00. "Suduva” (Litva) - "Syon” (İsveçrə)
21:00. AİK (İsveç) - "Braqa” (Portuqaliya)
21:00. AEK (Kipr) - "Dinamo” (Minsk, Belarus)
21:00. "Utrext” (Hollandiya) - "Lex" (Poznan, Polşa)
21:00. "Ostersun" (İsveç) - "Fola Eş” (Lüksemburq)
21:00. "Şturm” (Avstriya) - "Fənərbağça" (Türkiyə)
21:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Lünqbü” (Danimarka)
21:00. PSV (Hollandiya) - "Osiyek” (Xorvatiya)
21:30. "Bney Yehuda” (İsrail) - "Zenit” (Rusiya)
21:30. "Botev" (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Maritimu” (Portuqaliya)
21:30. "Astra” (Rumıniya) - "Aleksandriya" (Ukrayna)
21:30. "Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) - "Atletik” (Bilbao, İspaniya)
22:00. "Brondbü” (Danimarka) - "Hayduk" (Split, Xorvatiya)
22:00. "Universtatya” (Krayova, Rumıniya) - "Milan" (İtaliya)
22:00. "Arka” (Polşa) - "Midtyulland” (Danimarka)
22:30. "Srvena Zvezda” (Serbiya) - "Sparta” (Çexiya)
22:30. "Gent” (Belçika) - "Altax” (Avstriya)
22:30. "Bordo" (Fransa) - "Videoton” (Macarıstan)
22:30. "Panatinaikos" (Yunanıstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
22:45. "Marsel” (Fransa) - "Ostende” (Belçika)
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Apollon” (Kipr)
22:45. "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - "Odd” (Norveç)
23:05. "Frayburq” (Almaniya) - "Domjale” (Sloveniya)
23:05. "Everton” (İngiltərə) - "Rujomberok” (Slovakiya)
23:05. "Austriya” (Avstriya) - AEL (Kipr)
Qeyd edək ki, cavab görüşləri avqustun 3-də keçiriləcək.
-
Qoroskop00:34
Günün qoroskopu: axşam saatlarında pul gələcək...
-
İnanc00:01
Bu gün İlaxır çərşənbədir
-
Region18 Mart 22:55
Ərdoğan Putini təbrik etdi
-
MDB18 Mart 22:15
“Rusiya nüvə tərksilahına dair danışıqlara hazırdır” - Peskov
-
Magazin118 Mart 21:50
Renka qəza keçirdi - FOTO
-
Ekologiya18 Mart 20:15
Torpaq çərşənbəsində və Novruz bayramında hava belə olacaq - VİDEO
-
Nida Xəbər 18 Mart 19:30
Ordumuz bu ərazilərdə mövqelərini möhkəmləndirir - Zakir Həsənov
-
Səhiyyə18 Mart 18:40
Azərbaycanda dərmanlarla bağlı YENİ QAYDA