İdman
Avropa Liqası: "Fənərbağça", "Milan", "Everton", "Marsel" qələbəylə başladı - - BÜTÜN NƏTİCƏLƏR
Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.
Publika.az xəbər verir ki, 29 qarşılaşmadan 5-i qolsuz yekunlaşıb. 7 matçın taleyini isə cəmi 1 qol həll edib.
Avropa Liqası. III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
20:00. "Mlada Boleslav” (Çexiya) - "Skenderbeu” (Albaniya) - 2:1
Qollar: Yan Xramosta, 42. Adam Yanoş, 87 - Liridon Latifi, 86
20:30. "Olimpik” (Donetsk, Ukrayna) - PAOK (Yunanıstan) - 1:1
Qollar: Stanislav Bilenki, 49 - Pedro Enrike, 49
20:30. "Trakay” (Litva) - "Şkendiya” (Makedoniya) - 2:1
Qollar: Maksim Maksimov, 1; 52 - Stenio Junior, 40
20:45. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Panionios” (Yunanıstan) - 1:0
Qol: Vidar Orn Kyartansson, 48
21:00. "Suduva” (Litva) - "Syon” (İsveçrə) - 3:0
Qollar: Paulo Rikardo, 3-öz qapısına. Paulius Yanuşauskas, 9. Karolis Lokjemis, 90+1
21:00. AİK (İsveç) - "Braqa” (Portuqaliya) - 1:1
Qollar: Daniel Sundqren, 18-penalti ilə - Raul Silva, 11
21:00. AEK (Larnaka, Kipr) - "Dinamo” (Minsk, Belarus) - 2:0
Qollar: Tete, 42. Hektor Hevel, 70
21:00. "Utrext” (Hollandiya) - "Lex" (Poznan, Polşa) - 0:0
21:00. "Ostersun" (İsveç) - "Fola Eş” (Lüksemburq) - 1:0
Qol: Fuad Başiru, 50
21:00. "Şturm” (Avstriya) - "Fənərbağça" (Türkiyə) - 1:2
Qollar: Ştefan Hirlander, 10 - Dario Maresiç, 29. Roman Nöyştadter, 35
21:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Lünqbü” (Danimarka) - 2:1
Qollar: Viktor Klaesson, 67. Maqomed Süleymanov, 90+3 - Yeppe Kyaer, 64
21:00. PSV (Hollandiya) - "Osiyek” (Xorvatiya) - 0:1
Qol: Borna Barişiç, 57-penalti ilə
21:30. "Bney Yehuda” (İsrail) - "Zenit” (Rusiya) - 0:2
Qol: Domeniko Krişito, 59. Aleksandr Kokorin, 90
21:30. "Botev" (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Maritimu” (Portuqaliya) - 0:0
21:30. "Astra” (Rumıniya) - "Aleksandriya" (Ukrayna) - 0:0
Qırmızı vərəqə: Sergey Basov, 78 ("Aleksandriya")
21:30. "Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) - "Atletik” (Bilbao, İspaniya) - 1:1
Qollar: Rivaldinyo, 54 - Aymerik Laporte, 21
22:00. "Brondbü” (Danimarka) - "Hayduk" (Split, Xorvatiya) - 0:0
22:00. "Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - "Milan" (İtaliya) - 0:1
Qol: Rikardo Rodriges, 44
22:00. "Arka” (Polşa) - "Midtyulland” (Danimarka) - 3:2
Qollar: Markus Viniçius, 31; 39-penalti ilə. Rafal Semaşko, 90+2 - Mark Dal Hende, 36. Rilvan Hassan, 33
22:30. "Srvena Zvezda” (Serbiya) - "Sparta” (Çexiya) - 2:0
Qollar: Riçmond Boakye, 13. Quelor Kanqa, 65
22:30. "Gent” (Belçika) - "Altax” (Avstriya) - 1:1
Qollar: Kalifa Kulibali, 76 - Luis Nqvat-Mahop, 5
22:30. "Bordo" (Fransa) - "Videoton” (Macarıstan) - 2:1
Qollar: Yunuss Sanxare, 18; 33 - Marko Şkeropiç, 23
22:30. "Panatinaikos" (Yunanıstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan) - 1:0
Qol: Gilyermo Molins, 37-penalti ilə
22:45. "Marsel” (Fransa) - "Ostende” (Belçika) - 4:2
Qollar: Valer Jermen, 2; 57; 82. Morqan Sanson, 32 - Sebastien Siani, 26-penalti ilə. Noulic Musona, 69
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Apollon” (Kipr) - 2:1
Qollar: Rayan Kristi, 5. Qrem Şinni, 78 - Jander, 60
22:45. "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - "Odd” (Norveç) - 2:1
Qollar: Armin Hociç, 31. Junior Fernandes, 41 - Stefan Mladenoviç, 20
23:05. "Frayburq” (Almaniya) - "Domjale” (Sloveniya) - 1:0
Qol: Nils Petersen, 20
Yerinə yetirilməyən penalti: Nils Petersen, 24 ("Frayburq")
23:05. "Everton” (İngiltərə) - "Rujomberok” (Slovakiya) - 1:0
Qol: Leyton Beyns, 65
23:05. "Austriya” (Avstriya) - AEL (Kipr) - 0:0
Qeyd edək ki, cavab görüşləri avqustun 3-də keçiriləcək.
-
Kriminal16:40
Azərbaycanda yutuber həbs edildi - Şantajla məşğul imiş
-
Sosial16:22
Müavinət və təqaüd alanların nəzərinə!
-
Art15:55
Dəhşətli terrorda həlak oldu, "Təhminə və Zaur" üçün yazdığı... - Xalq artistinin acı həyat hekayəsi
-
Dəb15:16
Əməkdar artist italyan stili ilə diqqət mərkəzində - FOTO
-
Kriminal14:40
7 yaşlı uşağı öldürən məşqçiyə hökm oxundu
-
Sosial14:05
Gələn ilin pensiya artımları nə vaxt bəlli olacaq? - Komitə sədri açıqladı
-
Qoroskop13:26
Aprelin bəxtəvər 3 bürcü - Şans ayaqlarına gələcək
-
Dünya12:50
Yəhudilər Netanyahunu devirməlidir, yoxsa... - Sensasion açıqlama