• USD 1,7000 0,00% EUR 2,0069 0,00%
    • GBP 2,2966 0,00% RUB 0,0273 0,00%

Bu gün Avropa Liqasında II turun oyunları keçiriləcək - CƏDVƏL

  • İdman
  • 28 Sentyabr 2017 08:13
  • 327 Baxış
Bu gün Avropa Liqasında II turun oyunları keçiriləcək - CƏDVƏL

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçiriləcək.

Publika.az apasport-a istinadən bildirir ki, 12 qrupda yer alan 48 komanda növbəti matçına çıxacaq.

Tura Qazaxıstanda start veriləcək. “Astana” öz meydanında “Slaviya”nı sınağa çəkəcək. Günün ən maraqla gözlənilən matçı kimi “Zenit” və BATE-nin ev görüşlərini vurğulamaq olar. Sonuncular “Arsenal”la qarşılaşacaqsa, rusiyalılar “Real Sosyedad”ı qəbul edəcək.

Azərbaycan klublarının çıxış etmədiyi yarışda azarkeşlərimizin diqqəti Türkiyə təmsilçilərinə yönələcək. Qonşu ölkə klublarını isə Portuqaliya ilə duellər gözləyir.

“Konyaspor” öz meydanında “Gimaraynş”la görüşəcək. “Başakşəhər” isə Pireney yarımadasında “Braqa”nın qonağı olacaq.

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

II tur, 28 sentyabr

G qrupu

21:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)

21:00. "Luqano" (İsveçrə) - "Styaua" (Rumıniya)

1.

Styaua

1

1

0

0

3-0

3

2.

Hapoel

1

1

0

0

2-1

3

3.

Luqano

1

0

0

1

1-2

0

4.

Viktoriya

1

0

0

1

0-3

0

H qrupu

21:00. "Köln" (Almaniya) - "Srvena Zvezda" (Serbiya)

21:00. BATE (Belarus) - "Arsenal" (İngiltərə)

1.

Arsenal

1

1

0

0

3-1

3

2.

Srevana Zvezda

1

0

1

0

1-1

1

3.

BATE

1

0

1

0

1-1

1

4.

Köln

1

0

0

1

1-3

0

İ qrupu

21:00. "Zalsburq" (Avstriya) - "Marsel" (Fransa)

21:00. "Konyaspor" (Türkiyə) - "Gimaraynş" (Portuqaliya)

1.

Marsel

1

1

0

0

1-0

3

2.

Zalsburq

1

0

1

0

1-1

1

3.

Gimaraynş

1

0

1

0

1-1

1

4.

Konyaspor

1

0

0

1

0-1

0

J qrupu

21:00. "Atletik" (Yunanıstan) - "Zarya" (Luqansk, Ukrayna)

21:00. "Ostersun" (İsveç) - "Herta" (Almaniya)

1.

Ostersun

1

1

0

0

2-0

3

2.

Herta

1

0

1

0

0-0

1

3.

Atletik

1

0

1

0

0-0

1

4.

Zarya

1

0

0

1

0-2

0

K qrupu

21:00. "Latsio" (İtaliya) - "Sulte Varegem" (Belçika)

21:00. "Nitsa" (Fransa) - "Vitess" (Hollandiya)

1.

Nitsa

1

1

0

0

5-1

3

2.

Latsio

1

1

0

0

3-2

3

3.

Vitess

1

0

0

1

2-3

0

4.

Sulte Veragem

1

0

0

1

1-5

0

L qrupu

21:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Vardar" (Makedoniya)

21:00. "Zenit" (Rusiya) - "Real Sosyedad" (İspaniya)

1.

Zenit

1

1

0

0

5-0

3

2.

Real Sosyedad

1

1

0

0

4-0

3

3.

Rusenborg

1

0

0

1

0-4

0

4.

Vardar

1

0

0

1

0-5

0

A qrupu

19:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya)

23:05. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Vilyarreal" (İspaniya)

1.

Vilyareal

1

1

0

0

3-1

3

2.

Slaviya

1

1

0

0

1-0

3

3.

Makkabi Teləviv

1

0

0

1

0-1

0

4.

Astana

1

0

0

1

1-3

0

B qrupu

23:05. "Partizan" (Serbiya) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

23:05. "Skenderbeu" (Albaniya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

1.

Dinamo K

1

1

0

0

3-1

3

2.

Yanq Boyz

1

0

1

0

1-1

1

3.

Partizan

1

0

1

0

1-1

1

4.

Skenderbeu

1

0

0

1

1-3

0

C qrupu

23:05. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Hoffenhaym" (Almaniya)

23:05. "Braqa" (Portuqaliya) - "Başakşehir" (Türkiyə)

1.

Braqa

1

1

0

0

2-1

3

2.

Başakşəhər

1

0

1

0

0-0

1

3.

Lüdoqorets

1

0

1

0

0-0

1

4.

Hoffenhaym

1

0

0

1

1-2

0

D qrupu

23:05. AEK (Afina Yunanıstan) - "Austriya" (Avstriya)

23:05. "Milan" (İtaliya) - "Riyeka" (Xorvatiya)

1.

Milan

1

1

0

0

5-1

3

2.

AEK

1

1

0

0

2-1

3

3.

Riyeka

1

0

0

1

1-2

0

4.

Austria

1

0

0

1

1-5

0

E qrupu

23:05. "Lion" (Fransa) - "Atalanta" (İtaliya)

23:05. "Everton" (İngiltərə) - "Apollon" (Kipr)

1.

Atalanta

1

1

0

0

3-0

3

2.

Lion

1

0

1

0

1-1

1

3.

Apollon

1

0

1

0

1-1

1

4.

Everton

1

0

0

1

0-3

0

F qrupu

23:05. "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - "Zlin" (Çexiya)

23:05. "Şerif" (Moldova) - "Kopenhagen" (Danimarka)

1.

Zlin

1

0

1

0

0-0

1

2.

Kopenhagen

1

0

1

0

0-0

1

3.

Lokomotiv

1

0

1

0

0-0

1

4.

Şerif

1

0

1

0

0-0

1

Загрузка...

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR
/body>