• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8651 +1,90%
    • GBP 2,2098 +0,44% RUB 0,0271 +0,37%

Gözümüz Bakıda, qulağımız Sloveniyada olacaq

  • İdman
  • 24 İyul 2014 13:51
  • 853 Baxış
Gözümüz Bakıda, qulağımız Sloveniyada olacaq

Bu gün Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, bu gecə qitə arenalarında 39 oyun baş tutacaq.

Azərbaycan təmsilçilərindən biri evdə, digəri səfərdə meydana çıxacaq. "İnter" səfərdə 1:0 hesabı ilə yendiyi İsveçin "Elfsborq" klubunu qəbul edəcək. "Neftçi" isə 1:2 hesabı ilə uduzduğu "Koper"lə münasibətlərinə Sloveniyada aydınlıq gətirəcək.

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi

Cavab oyunları

22 iyul

Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Metallurq (Makedoniya) 2:2

Qollar: Ninoslav Dodevski, 16 (avtoqol). Riyad Bayiç, 54 - Maryan Radeski, 62. Mile Krstev, 90+2.

İlk oyun - 0:0.

24 iyul

17:30 Şaxtyor (Qazaxıstan) - Atlantas (Litva)

İlk oyun - 0:0

18:30 Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) - Split (Xorvatiya)

İlk oyun - 1:2

20:30 MüPA (Finlandiya) - Dinamo (Belarus)

İlk oyun - 0:3

21:30 Omoniya (Cənubi Kipr) - Buduçnost (Çernoqoriya)

İlk oyun - 2:0

21:00 Krasnodar (Rusiya) - Kalev (Estoniya)

İlk oyun - 4:0

21:00 Hauqesund (Norveç) - Sarayevo (Bosniya və Herseqovina)

İlk oyun - 1:0

21:00 İnter (Azərbaycan) - Elfsborq (İsveç)

İlk oyun - 1:0

22:00 Esbyerq (Danimarka) - Kayrat (Qazaxıstan)

İlk oyun - 1:1

22:00 Zimbru (Moldova) - ÇSKA (Bolqarıstan)

İlk oyun - 1:1

22:00 Şaxtyor (Belarus) - Derrri Siti (İrlandiya)

İlk oyun - 1:0

22:00 Vaduts (Lixtenşteyn) - Rux (Polşa)

İlk oyun - 2:3

22:00 Çixura (Gürcüstan) - Bursaspor (Türkiyə)

İlk oyun - 0:0

22:00 AİK (İsveç) - Linfild (Şimali İrlandiya)

İlk oyun - 0:1

22:00 Slovan (Çexiya) - Koşitse (Slovakiya)

İlk oyun - 1:0

22:00 Tromse (Norveç) - Vikinqur (Farer adaları)

İlk oyun - 0:0

22:00 Flamurtari (Albaniya) - Petrolul (Rumıniya)

İlk oyun - 0:2

22:00 Qrödiq (Avstriya) - Çukariçki (Serbiya)

İlk oyun - 4:0

22:00 Lex (Polşa) - Nomme Kalyu (Estoniya)

İlk oyun - 0:1

22:00 Göteborq (İsveç) - Qyor ETO (Macarıstan)

İlk oyun - 3:0

22:30 Spartak (Slovakiya) - Zestafoni (Gürcüstan)

İlk oyun - 0:0

22:30 Zarya (Ukrayna) - Laçi (Albaniya)

İlk oyun - 3:0

22:30 Hapoel (Təl-Əviv, İsrail) - Astana (Qazaxıstan)

İlk oyun - 0:3

22:30 Qroningen (Hollandiya) - Aberdin (Şotlandiya)

İlk oyun - 0:0

23:00 Zavişa (Polşa) - Sulte-Varegem (Belçika)

İlk oyun - 1:2

23:00 Asteras (Yunanıstan) - Rovaniemi (Finlandiya)

İlk oyun - 1:1

23:00 Voyvodina (Serbiya) - Trençin (Slovakiya)

İlk oyun - 0:4

23:00 Sliqo Rovers (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç)

İlk oyun - 2:1

23:15 Hayduk (Xorvatiya) - Dandalk (İrlandiya)

İlk oyun - 2:0

23:30 Ferentsvaroş (Macarıstan) - Riyeka (Xorvatiya)

İlk oyun - 0:1

23:30 Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Mlada Boleslav (Çexiya)

İlk oyun - 1:2

23:30 Koper (Sloveniya) - Neftçi (Azərbaycan)

İlk oyun - 2:1

23:30 Diosqyori (Macarsıtan) - Liteks (Bolqarıstan)

İlk oyun - 2:0

23:30 Yaqodina (Serbiya) - ÇFR (Rumıniya)

İlk oyun - 0:0

23:30 Nova Qoritsa (Sloveniya) - Molde (Norveç)

İlk oyun - 1:4

23:45 Krusaders (Şimali İrlandiya) - Brommapoykarna (İsveç)

İlk oyun - 0:4

23:45 Sent-Conston (Şotlandiya) - Lütsern (İsveçrə)

İlk oyun - 1:1

00:05 Sankt-Polten (Avstriya) - Botev (Bolqarıstan)

İlk oyun - 1:2

00:15 Hafnarfyordur (İslandiya) - Neman (Belarus)

İlk oyun - 1:1

00:15 Styarnan (İslandiya) - Motervell (Şotlandiya)

İlk oyun - 2:2

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR