• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8516 0,00%
    • GBP 2,1859 0,00% RUB 0,0272 0,00%

Pley-off həyəcanı – 30 görüş

  • İdman
  • 21 Avqust 2014 13:37
  • 768 Baxış
Pley-off həyəcanı – 30 görüş

Bu gün Avroliqanın pley-off mərhələsinin ilk oyunlarına start veriləcək. Publika.az xəbər verir ki, “Qarabağ” və “Neftçi”nin oyunları ilə birlikdə 30 qarşılaşma keçiriləcək.

“Styarnan” (İslandiya) - “İnter” (İtaliya) matçı başa çatıb (0:2).


02:00 “Styarnan” (İslandiya) - İnter (İtaliya) - 0:3
Qollar: İkardi, 41 (0:1), Dodo, 48 (0:2), Ambrozio, 89 (0:3)

20:00. “Aktobe” (Qazaxıstan) – “Legia” (Polşa)

20:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Vilyareal” (İspaniya)

20:30. “Dinamo” (Moskva, Rusiya) - “Omonia” (Kipr)

21:00. AEL Limassol (Kipr) - “Tottenhem” (İngiltərə)

21:00. HJK (Finlandiya) – “Rapid” (Vyana, Avstriya)

21:00. “Qarabağ” (Azərbaycan) - “Tvente” (Hollandiya)

21:00. “Rux” (Polşa) – “Metalist” (Ukrayna)

21:45. PSV (Hollandiya) - “Şaxtyor” (Bolqarıstan)

22:00. “Dinamo” (Belarus) - “Nacional” (Portuqaliya)

22:00. “Elfsborq” (İsveç) – “Rio Ave” (Portuqaliya)

22:00. “Karabükspor” (Türkiyə) – “Sent Etyenn”(Fransa)

22:15. “Petrolul” (Rumıniya) – “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)

22:30. “Apollon” (Kpr) – “Lokomotiv” (Moskva, Rusiya)

22:30. “Youn Boys” (İsveçrə ) – “Debrecen” (Macarıstan)

22:45. “Zorya” (Ukrayna) – “Feyenoord” (Hollandiya)

23:00. “Panathinaykos” (Yunanıstan) - “Midtjylland” (Den)

23:00 “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Rostov” (Rusiya)

23:00. “Zvolle” (Hollandiya) – “Sparta” (Praqa, Çexiya)

23:05. “Zimbru” (Moldova) – PAOK (Yunanıstan)

23:15. “Asteras Tripolis” (Gürcüstan) – “Mallabi” (İsrail)

23:15. “Grasshoppers” (İsveçrə) – “ Brügge “(Belçika)

23:15. “Partizan” (Serbiya) – “Neftçi” (Azərbaycan)
23:15. “Trnava” (Slovakiya) – “Zurix” (İsveçrə)

23:30. “Lokeren” (Belçika) – “Hall Siti” (İngiltərə)

23:30. “Lion” (Fransa) – "Astra” (Rumıniya)

23:30. "RNK Split” (Xorvatiya) – “Torino” (İtaliya)

23:30. “Real Sosyedad (İspaniya) – “Krasnodar” (Rusiya)

23:45. “Sarayevo” (Bosniya və Hersoqovina) – “Borussiya” (Menhenqladbax, Almaniya)

00:15. “Rijeka” (Xorvatiya) – “Şerif” (Moldova)

Aygün

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR