• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8297 -1,20%
    • GBP 2,2001 +0,65% RUB 0,0270 -0,74%

Avroliqada hansı sürprizlər gözlənilir?

  • İdman
  • 23 Oktyabr 2014 17:32
  • 392 Baxış
Avroliqada hansı sürprizlər gözlənilir?

Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları davam edir.

Publika.az-ın məlumatına görə, "Qarabağ"ın yer aldığı F qrupu ilə yanaşı, daha 11 qrupda 21 oyun keçiriləcək.

Türkiyə təmsilçilərindən "Trabzonspor" öz meydanında "Lokeren"i (Belçika) sınağa çəkəcək. Matç Bakı vaxtı ilə saat 22:00-da başlayacaq.

Digər Türkiyə təmsilçisi "Beşiktaş" klubu səfərdə pley-off mərhələsində "Neftçi"ni mübarizədən kənarlaşdıran "Partizan"ın qonağı olacaq. İki oyundan sonra iki xal qazanan "qara qartal" bu oyunun əsas favoriti hesab olunur.

Bu görüşün start fiti Bakı vaxtı ilə gecə saat 00:05-də veriləcək.



23 oktyabr
G qrupu

22:00. "Rijeka" (Xorvatiya) - "Feyenoord" (Hollandiya)
22:00. "Standard" (Belçika) - "Sevilya" (İspaniya)


H qrupu

21:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Volfsburq" (Almaniya)

22:00. "Lill" (Fransa) - "Everton" (İngiltərə)


I qrupu

22:00. "Slovan" (Slovakiya) - "Sparta" (Çexiya)

22:00. "Yanq Boys" (İsveçrə) - "Napoli" (İtaliya)

J qrupu
22:00. "Olborq" (Danimarka) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)
22:00. "Styaua" (Rumıniya) - "Rio Ave" (Portuqaliya)

K qrupu

22:00. "Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Qenqam" (Fransa)
22:00. "Fiorentina" (İtaliya) - PAOK (Yunanıstan)

L qrupu

22:00. "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Lokeren" (Belçika)

24 oktyabr
A qrupu

00:05. “Borussiya” (Münhenqaldbax, Almaniya) - “Apollon” (Kipr)
00:05. “Vilyareal” (İspaniya) - “Sürix” (İsveçrə)

B qrupu
00:05. "Brügge" (Belçika) - "Kopenhagen" (Danimarka)

00:05. "Torino" (İtaliya) - "Helsinki" (Finlandiya)

C qrupu

00:05. “Partizan” (Serbiya) - “Beşiktaş” (Türkiyə)
00:05. “Tottenhem” (İngiltərə) - “Asteras Tripolis” (Yunanıstan)


D qrupu
00:05. “Seltik” (Şotlandiya) - “Astra” (Rumıniya)
00:05. “Zalsburq” (Avstriya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)


E qrupu
00:05 “Eştoril” (Portuqaliya) - “Dinamo” (Moskva, Rusiya)
00:05. PSV (Hollandiya) - “Panatinaykos” (Yunanıstan)


F qrupu
00:05. “Dnepr” (Ukrayna) - “Qarabağ” (Azərbaycan)
00:05. “İnter” (İtaliya) - “Sent Etyen” (Fransa)

Aygün

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR