• USD 1,7430 0,00% EUR 1,8487 0,00%
    • GBP 2,1929 0,00% RUB 0,0275 0,00%

Avroliqada qrup mərhələsi “bağlanır” - AFİŞA

  • İdman
  • 11 Dekabr 2014 15:15
  • 328 Baxış
Avroliqada qrup mərhələsi “bağlanır” - AFİŞA

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhəsinin oyunlarına yekun vurulacaq.

Publika.az xəbər verir ki, bəzi qruplarda keçirilən oyunlar formal xarakter daşısa da, bəzilərində növbəti mərhələyə hansı klubun adlayacağı hələ ki, məlum deyil.

Məhz bu matçlardan sonra bütün vəsiqələrin sahibi bilinəcək.

Avropa Liqası, 6-cı tur

11 dekabr

A qrupu

22:00 Apollon - Vilyarreal

22:00 Borussiya M - Sürix

Borussiya M - 9, Vilyarreal - 8, Sürix - 7. Apollon -1

B qrupu

22:00 Brügge - HİK

22:00 Kopenhagen - Torino

Brügge - 9. Torino - 8. HİK - 6. Kopenhagen - 4.

C qrupu

22:00 Beşiktaş - Tottenhem

22:00 Partizan - Asteras

Tottenhem - 11. Beşiktaş - 9. Asteras - 5. Partizan - 1.

D qrupu

22:00 Dinamo Z - Seltik

22:00 Zalsburq - Astra

Zalsburq - 13. Seltik - 8. Astra - 4. Dinamo Z - 3.

E qrupu

22:00 Panatinaikos - Eştoril

22:00 PSV - Dinamo M

Dinamo M - 15. PSV - 8. Eştoril - 4. Panatinaikos - 1.

F qrupu

21:00 Qarabağ - İnter

Baş hakim: Miroslav Zelinka.

Köməkçi hakimlər: Ondraj Pelikan, Yiri Molaçek.

Əlavə köməkçi hakimlər: Pyotr Ardeleanu, Yan Yilek.

Dördüncü hakim: Antoni Kardula (hamısı Çexiya).

Hakim inspektor: Raymond Ellinqem (Uels).

UEFA nümayəndəsi: Gennadi Şkurtul (Moldova).

Bakı. T.Bəhramov adına Respublika stadionu.

21:00 Dnepr - Sent-Etyen

İnter - 11. Qarabağ, Sent-Etyen - 5. Dnepr - 4.

G qrupu

00:05 Standard - Feyenoord

00:05 Sevilya - Rieka

Feyenoord - 9. Sevilya - 8. Rieka - 7. Standard - 4.

H qrupu

00:05 Lill - Volfsburq

00:05 Everton - Krasnodar

Everton - 11. Volfsburq - 7. Lill - 4. Krasnodar - 3.

İ qrupu

00:05 Napoli - Slovan

00:05 Yanq Boyz - Sparta

Napoli, Sparta - 10. Yanq Boyz - 9. Slovan - 0.

J qrupu

00:05 Styaua - Dinamo K

00:05 Riu Ave - Olborq

Dinamo K - 12. Olborq - 9. Styaua - 7. Riu Ave - 1.

K qrupu

00:05 Fiorentina - Dinamo Mn

00:05 PAOK - Genqam

Fiorentina - 13. PAOK, Genqam - 7. Dinamo Mn - 1.

L qrupu

00:05 Legiya - Trabzonspor

00:05 Metalist - Lokeren

Legiya - 12. Trabzonspor - 10. Lokeren - 7. Metallist - 0.

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR