• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8297 -1,20%
    • GBP 2,2001 +0,65% RUB 0,0270 -0,74%

Avropa Liqasında qrup mərhələsi bitdi - bütün nəticələr

  • İdman
  • 12 Dekabr 2014 11:08
  • 468 Baxış
Avropa Liqasında qrup mərhələsi bitdi - bütün nəticələr

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsinin oyunlarına yekun vurulub.

Publika.az xəbər verir ki, təmsilçimiz "Qarabağ"ın mübarizəni dayandırdığı turnirdə bütün 1/16 final iştirakçıları bəlli olub.

Qruplarında ilk iki yeri tutan 24 komanda ilə birlikdə Çempionlar Liqasından gələn səkkiz qrup üçüncüsü 1/16 finalda oynayacaq.

Avropa Liqası, 6-cı tur

11 dekabr

A qrupu

Apollon - Vilyarreal 0:2

Moreno, 35. Vietto, 40.

Borussiya M - Sürix 3:0

Herrmann, 31. Hrqota, 59; 64.

Borussiya M - 12, Vilyarreal - 11, Sürix - 7. Apollon -1

B qrupu

Brügge - HİK 2:1

Qedos, 28-p. Rafaelov, 88 - Kandyi, 51.

Kopenhagen - Torino 1:5

Amatey, 6 - Martines, 15; 47. Amauri, 42-p. Darmayn, 49. Silva, 53.

Brügge - 12. Torino - 11. HİK - 6. Kopenhagen - 4.

C qrupu

Beşiktaş - Tottenhem 1:0

Tosun, 59.

Partizan - Asteras 0:0

Beşiktaş - 12. Tottenhem - 11. Asteras - 6. Partizan - 2.

D qrupu

Dinamo Z - Seltik 4:3

Pyaka, 14; 39; 50. Brozoviç, 49 - Kommons, 23. Skepoviç, 30. Pivariç, 81-a/q.

Zalsburq - Astra 5:1

Zabitser, 9. Kempl, 34; 90. Alan, 46; 70 - Floresku, 51.

Zalsburq - 16. Seltik - 8. Dinamo Z - 6. Astra - 4.

E qrupu

Panatinaikos - Estoril 1:1

Karelis, 55 - Kleber, 87.

PSV - Dinamo M 0:1

İonov, 90.

Dinamo M - 18. PSV - 8. Estoril - 5. Panatinaikos - 2.

F qrupu

Qarabağ - İnter 0:0

Dnepr - Sent-Etyen 1:0

Fedetski, 66.

İnter - 12. Dnepr - 7. Qarabağ - 6. Sent-Etyen - 5.

G qrupu

Standard - Feyenoord 0:3

Toornstra, 16. Boetius, 60. Manu, 89.

Sevilya - Rieka 1:0

Denis Suares, 20.

Feyenoord - 9. Sevilya - 8. Rieka - 7. Standard - 4.

H qrupu

Lill - Volfsburq 0:3

Vierinya, 45. Rodriqes, 65; 89-p.

Everton - Krasnodar 0:1

Laborde, 30.

Everton - 11. Volfsburq - 7. Lill - 4. Krasnodar - 3.

İ qrupu

Napoli - Slovan 3:0

Mertens, 6, Hamşik, 16. Sapata, 75.

Yanq Boyz - Sparta 2:0

Hoarau, 75-p. Steffen, 94.

Napoli, Sparta - 10. Yanq Boyz - 9. Slovan - 0.

J qrupu

Styaua - Dinamo K 0:2

Yarmolenko, 71. Lens, 94.

Riu Ave - Olborq 2:0

Del Valle, 59; 79.

Dinamo K - 12. Olborq - 9. Styaua - 7. Riu Ave - 1.

K qrupu

Fiorentina - Dinamo Mn 1:2

Marin, 88 - Kontsevoy 14, Nikoliç,

PAOK - Genqam 1:2

Atanasiadis, 22 - Bevüe, 7; 83.

Fiorentina - 13. PAOK, Genqam - 7. Dinamo Mn - 1.

L qrupu

Legiya - Trabzonspor 2:0

Fatih Öztürk 22-a/q. Orlando Sa, 56.

Metallist - Lokeren 0:1

Leye, 16.

Legiya - 15. Trabzonspor - 10. Lokeren - 10. Metallist - 0.

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR