• USD 1,7430 0,00% EUR 1,8487 0,00%
    • GBP 2,1929 0,00% RUB 0,0275 0,00%

9:0, 1:4, 0:5, 0:6 – Avroliqada ekzotik hesablar

  • İdman
  • 3 İyul 2015 10:58
  • 467 Baxış
9:0, 1:4, 0:5, 0:6 – Avroliqada ekzotik hesablar

Bu gün Avropa Liqasında Azərbaycan klubları ilə yanaşı, Avropanın bir çox ölkələrinin təmsilçiləri meydana çıxıb.

Publika.az oyunların nəticələrini təqdim edir.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

Şerif (Moldova) - Odd (Norveç) 0:3

Differdanj (Luksemburq) - Bala Taun (Uels) 3:1

Bröndbü (Danimarka) - Yuvenes Doqana (San Marino) 9:0

Debretsen (Macarıstan) - Sutyeska (Monteneqro) 3:0

Srvena Zvezda (Serbiya) - Kayrat (Qazaxıstan) 0:2

Aktobe (Qazaxıstan) - Nomme Kalyu (Estoniya) 0:1

Qou Ehed İqlz (Hollandiya) - Ferentsvaroş (Macarıstan) 1:1

Domjale (Sloveniya) - Çukariçki (Serbiya) 0:1

Kukesi (Albaniya) - Torpedo (Belarus) 2:0

Şkediya (Makedoniya) - Aberdin (Şotlandiya) 1:1

Ordabası (Qazaxıstan) - Beytar (İsrail) 0:0

Flora (Estoniya) - Rabotniçki (Makedoniya) 1:0

Dinamo (Batumi, Gürcüstan) - Omoniya (Kipr) 1:0

Traku (Litva) - Torshavn (Farer adaları) 3:0

Qlentoran (Şimali İrlandiya) - Jilina (Slovakiya) 1:4

Vikinqur (İslandiya) - Koper (Sloveniya) 0:1

Nyutaun (Uels) - Valetta (Malta) 2:1

Qlenovan (Şimali İrlandiya) - Şaxtyor (Belarus) 1:2

Linfild (Şimali İrlandiya) - NSİ (Farer adaları) 2:0

Atlantas (Litva) - Beroe (Bolqarıstan) 0:2

Buduçnost (Monteneqro) - Spartak (Latviya) 1:3

Kork Siti (İrlandiya) - Reykyavik (İslandiya) 1:1

USD (İrlandiya) - Dudelanj (Luksemburq) 1:0

Alaşkert (Ermənistan) - Sent-Conston (Şotlandiya) 1:0

Olimpik (Bosniya və Herseqovina) - Spartak (Slovakiya) 1:1

Vikinqur (Farer adaları) - Rusenburq (Norveç) 0:2

Skonto (Latviya) - Sent-Patriks (İrlandiya) 2:1

Sant-Xuliya (Andorra) - Randers (Danimarka) 0:1

Kroya (Litva) - Yaqelloniya (Polşa) 0:1

Stromqodset (Norveç) - Partizani (Albaniya) 3:1

Yelqava (Latviya) - Liteks (Bolqarıstan) 1:1

Vest Hem (İngiltərə) - Lusitanos (Andorra) 3:0

Seynyayoen (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya) 0:1

Lahti (Finlandiya) - Elfsborq (İsveç) 2:2

Kalev (Estoniya) - Hayduk (Xorvatiya) 1:1

Saksan (Moldova) - Apollon (Kipr) 0:2

Şirak (Ermənistan) - Zrinski (Bosniya və Herseqovina) 2:0

VPS (Finlandiya) - AİK (İsveç) 2:2

Tselle (Sloveniya) - Şlask (Polşa) 0:1

La Fiorita (San Marino) - Vaduts (Lixtenşteyn) 0:5

Birkirkara (Malta) - Uliss (Ermənistan) 0:0

Eybars (Uels) - Lokomotiv (Xorvatiya) 1:3

Botoşani (Rumıniya) - Tsikinvali (Gürcüstan) 1:1

Kollec Avropa (Cəbəllütariq) - Slovan (Slovakiya) 0:6

Cavab oyunları iyulun 9-da olacaq.

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR