İdman
Avroliqanın 3-cü təsnifat mərhələsindən ilk 28 görüş - CƏDVƏL
Dünən Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinə start verilib.
Publika.az xəbər verir ki, mərhələnin ilk oyununda Çexiya "Yablonets"i Danimarka "Kopenhagen"ini qəbul edib.
Qarşılaşma minimal hesabla skandinaviyalıların xeyrinə başa çatıb - 1:0.
Təmsilçilərimiz "Qəbələ" və "İnter" bu gün meydana çıxacaqlar. "Qəbələ" Kiprdə "Apollon"la, "İnter" isə İspaniyada "Atletik"lə qarşılaşacaq. Türkiyə klublarından “İstanbul Başakşehir” Hollandiyada "AZ Alkmaar"la, "Trabzonspor" isə Makedoniyada "Rabotniçki" ilə qarşılaşacaq.
Bu gün daha 28 qarşılaşma baş tutacaq.
Qeyd edək ki, Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin cavab oyunları avqustun 6-da keçiriləcək.
30 iyul
Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
19:45. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Aberdin" (Şotlandiya)
21:00. "Elfsborq" (İsveç) - "Odd Qrenland" (Norveç)
22:00. AİK (İsveç) - “Atromitos” (Yunanıstan)
22:00. “Altax” (Avstriya) - “Vitoriya” (Portuqaliya)
22:00. "Apollon" (Kipr) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
22:00. “Krasnodar” (Rusiya) - "Slovan" (Slovakiya)
22:00. “Slovan” (Çexiya) - “Hapoel” (Kiryat-Şmona, İsrail)
22:00. PAOK (Yunanıstan) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya)
22:00. “Şturm Qrats” (Avstriya) - “Rubin” (Rusiya)
22:30. “AZ Alkmaar” (Hollandiya) - “İstanbul Başakşehir” (Türkiyə)
22:30. "Thun" (İsveçrə) - Vaduz" (Lixtenşteyn)
22:30. "Jilina" (Slovakiya) - “Vorskla” (Ukrayna)
22:30. “Sürix” (İsveçrə) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)
23:00. “Tarqu Mureş” (Rumıniya) - “Sent-Etyenn” (Fransa)
23:00. "Brondbü" (Danimarka) – "Omoniya" (Kipr)
23:00. "Debretsen" (Macarıstan) – "Rusenburq" (Norveç)
23:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Legiya" (Polşa)
23:00. "Rabotniçki" (Makedoniya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)
23:30. “Bordo” (Fransa) - AEK (Kipr)
23:30. "Çarleroi" (Belçika) - “Zarya” (Ukrayna)
23:30. “Standard” (Belçika) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina)
23:45. “Atletik” (İspaniya) - "İnter" (Azərbaycan)
23:45. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Astra" (Rumıniya)
00:00. “Belenenseş” (Portuqaliya) - "Göteborq" (İsveç)
00:00. "Hayduk" (Xorvatiya) - "Stromsqodset" (Norveç)
00:00. "Sampdoriya" (İtaliya) - "Voyvodina" (Serbiya)
00:05. "Volfsberger" (Avstriya) - “Borussiya” (Dortmund, Almaniya)
00:05. "Sauthempton" (İngiltərə) - “Vitess” (Hollandiya)
-
MDB11:15
Putin bu ölkələrlə birlikdə yeni müharibəyə başlayacaq - Hədəf onlardır
-
Dünya10:44
Bu valideynlər bir uşağa görə 125 min manat alacaqlar
-
Region10:10
Rusiyadakı azərbaycanlılara PİS XƏBƏR - Bu sahələrdə işləmək qadağan edildi
-
Cənubi Qafqaz09:48
Rusiya bu həftə Paşinyanı devirəcək - Şok iddia
-
Hadisə09:21
Məktəb binasında yanğın
-
Sosial08:43
Azərbaycanın tanınmış professoru vəfat etdi - FOTO
-
Magazin208:36
Kristofer Nolan cəngavər olacaq, xanımı isə... - FOTO
-
Ekologiya07:17
Bu günə olan hava PROQNOZU - 20 dərəcə isti