• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8516 0,00%
    • GBP 2,1859 0,00% RUB 0,0272 0,00%

“Qarabağ”ın bacarmadığını “Fənərbaxça” bacaracaq?

  • İdman
  • 1 Oktyabr 2015 14:15
  • 350 Baxış
“Qarabağ”ın bacarmadığını “Fənərbaxça” bacaracaq?

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 2-ci turunun oyunları keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, "Qarabağ" – “Anderlext” və “Krasnodar” - "Qəbələ" görüşlərindən başqa, daha 22 qarşılaşma baş tutacaq.

Türkiyə komandalarından "Fənərbağça" Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində "Qarabağ"ı mübarizədən kənarlaşdırmış Şotlandiya "Seltik"i ilə üz-üzə gələcək. "Beşiktaş" isə doğma azarkeşlər önündə Portuqaliya "Sportinq"ini sınağa çəkəcək.

Bundan başqa, "Qəbələ"nin mübarizə apardığı C qrupunda Yunanıstan PAOK-u Almaniyanın "Borussiya" (Dortmund), "Qarabağ"ın yer aldığı J qrupunda Fransa "Monako"su İngiltərə "Tottenhem"ini qəbul edəcək.

Avropa Liqası. Qrup mərhələsi, 2-ci tur

1 oktyabr

G qrupu

22:00 Rusenborq (Norveç) - Dnepr (Ukrayna)

22:00 Latsio (İtaliya) - Sent-Etyen (Fransa)

H qrupu

22:00 Beşiktaş (Türkiyə) - Sportinq (Portuqaliya)

22:00 Lokomotiv (Rusiya) - Skenderbeu (Albaniya)

İ qrupu

22:00 Bazel (İsveçrə) - Lex (Polşa)

22:00 Belenenseş (Portuqaliya) - Fiorentina (İtaliya)

J qrupu

22:00 Monako (Fransa) – Tottenhem (İngiltərə)

22:00 QARABAĞ (AZƏRBAYCAN) - Anderlext (Belçika)

K qrupu

22:00 Sparta (Çexiya) - APOEL (Kipr)

22:00 Şalke (Almaniya) - Asteras (Yunanıstan)

L qrupu

22:00 Auqsburq (Almaniya) - Partizan (Serbiya)

22:00 Alkmaar (Hollandiya) - Atletik (İspaniya)

A qrupu

00:05 Seltik (Şotlandiya) - Fənərbağça (Türkiyə)

00:05 Molde (Norveç) - Ayaks (Hollandiya)

B qrupu

00:05 Rubin (Rusiya) - Bordo (Fransa)

00:05 Liverpul (İngiltərə ) - Sion (İsveçrə)

C qrupu

00:05 Krasnodar (Rusiya) - QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN)

00:05 PAOK (Yunanıstan) - Borussiya D (Almaniya)

D qrupu

00:05 Legiya (Polşa) - Napoli (İtaliya)

00:05 Brügge (Belçika) - Midtülland (Danimarka)

E qrupu

00:05 Dinamo Mn (Belarus) - Rapid (Avstriya)

00:05 Vilyarreal (İspaniya) - Viktoriya (Çexiya)

F qrupu

00:05 Marsel (Fransa) - Liberets (Çexiya)

00:05 Braqa (Portuqaliya) - Qroningen (Hollandiya)

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR