• USD 1,7430 +0,35% EUR 1,8487 -1,24%
    • GBP 2,1929 -0,21% RUB 0,0275 +0,36%

“Qartal” Londonda “aslan”ın qisasını ala biləcək?

  • İdman
  • 2 Oktyabr 2014 18:50
  • 737 Baxış
“Qartal” Londonda “aslan”ın qisasını ala biləcək?

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin II turunun oyunları keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, 12 qrupda 24 matç baş tutacaq. "Qarabağ"ın "İnter"in qonağı olacağı gecədə F qrupunda daha bir matç baş tutacaq. İlk turda Bakıdan bir xalla (0:0) qayıdan "Sent-Etyen" "Dnepr"i qəbul edəcək.

Bu gecə Türkiyənin də iki təmsilçisi meydana çıxacaq. "Beşiktaş" "Tottenhem"in qonağı olacaq. "Trabzonspor" isə "Legia"nı qəbul edəcək.

"Neftçi"ni play-off mərhələsində mübarizədən kənarlaşdıran "Partizan" Yunanıstanda "Asteras"la qarşılaşacaq. "Qarabağ"ı Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində udan "Zalsburq" isə "Astra"nın qonağı olacaq.

Qeyd edək ki, 24 qarşılaşmadan 2-si "Bakı" vaxtı ilə saat 21.00-da, 11-i 22.00-da, qalan 11-i isə 00.05-də başlayacaq.

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

II tur, 2 oktyabr

A qrupu

00.05 Sürix (İsveçrə) - Borussiya M (Almaniya)

00.05 Vilyarreal (İspaniya) - Apollon (Cənubi)

B qrupu

00.05 Torino (Yuventus) - Kopenhagen (Danimarka)

00.05 HİK (Finlandiya) - Brügge (Belçika)

C qrupu

00.05 Tottenhem (İngiltərə) - Beşiktaş (Türkiyə)

00.05 Asteras (Yunanıstan) - Partizan (Serbiya)

D qrupu

00.05 Seltik (Şotlandiya) - Dinamo (Zaqreb, Xorvatiya)

00.05 Astra (Rumıniya) - Zalsburq (Avstriya)

E qrupu

20.00 Dinamo (Moskva, Rusiya) - PSV (Hollandiya)

00.05 Estoril (Portuqaliya) - Panatinaikos (Yunanıstan)

F qrupu

00.05 İnter (İtaliya) - Qarabağ (Azərbaycan)

00.05 Sent-Etyen (Fransa) - Dnepr (Ukrayna)

G qrupu

22.00 Feyenoord (Hollandiya) - Standard (Belçika)

22.00 Rieka (Xorvatiya) - Sevilya (İspaniya)

H qrupu

21.00 Krasnodar (Rusiya) - Everton (İngiltərə)

22.00 Volfsburq (Almaniya) - Lill (Fransa)

I qrupu

22.00 Slovan (Slovakiya) - Napoli (İtaliya)

22.00 Sparta (Çexiya) - Yonq Boyz (İsveçrə)

J qrupu

22.00 Olborq (Danimarka) - Riu Ave (Portuqaliya)

22.00 Dinamo (Kiyev, Ukrayna) - Styaua (Rumıniya)

K qrupu

22.00 Dinamo (Minsk, Belarus) - Fiorentina (İtaliya)

22.00 Genqam (Fransa) - PAOK (Yunanıstan)

L qrupu

22.00 Lokeren (Belçika) - Metallist (Ukrayna)

22.00 Trabzonspor (Türkiyə) - Legiya (Polşa)

Publika.az

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR