• USD 1,7022 0,00% EUR 1,8492 +0,04%
    • GBP 2,1763 -0,13% RUB 0,0305 +0,33%

Mundialın təqvimi – Yuxumuza haram qatacağıq

  • İdman
  • 21 May 2014 10:57
  • 836 Baxış
Mundialın təqvimi – Yuxumuza haram qatacağıq

Braziliyada keçiriləcək dünya çempionatının təqvimi açıqlanıb.

Publika.az təqvimi təqdim edir. Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.

13 iyun

01:00: Braziliya - Xorvatiya (A)

21:00: Meksika - Kamerun (A)

00:00: İspaniya - Hollandiya (B)

14 iyun

03:00: Çili - Avstraliya (B)

21:00: Kolumbiya - Yunanıstan (C)

00:00: Uruqvay - Kosta-Rika (D)

15 iyun

03:00: İngiltərə - İtaliya (D)

06:00: Fil Dişi Sahili - Yaponiya (C)

21:00: İsveçrə - Ekvador (E)

00:00: Fransa - Honduras (E)

16 iyun

03:00: Argentina - Bosniya (F)

21:00: Almaniya - Portuqaliya (G)

00:00: İran - Nigeriya (F)

17 iyun

03:00: Qana - ABŞ (G)

21:00: Belçika - Əlcəzair (H)

00:00: Braziliya - Meksika (A)

18 iyun

03:00: Rusiya - Cənubi Koreya (H)

21:00: Avstraliya - Hollandiya (B)

00:00: İspaniya - Çili (B)

19 iyun

03:00: Kamerun - Xorvatiya (A)

21:00: Kolumbiya - Fil Dişi Sahili (C)

00:00: Uruqvay - İngiltərə (D)

20 iyun

03:00: Yaponiya - Yunanıstan (C)

21:00: İtaliya - Kosta Rika (D)

00:00: İsveçrə - Fransa (E)

21 iyun

03:00: Honduras - Ekvador (E)

21:00: Argentina - İran (F)

00:00: Almaniya - Qana (G)

22 iyun

03:00: Nigeriya - Bosniya (F)

21:00: Belçika - Rusiya (H)

00:00: Cənubi Koreya - Əlcəzair (H)

23 iyun

03:00: ABŞ - Portuqaliya (G)

21:00: Avstraliya - İspaniya (B)

21:00: Hollandiya - Çili (B)

24 iyun

01:00: Kamerun - Braziliya (A)

01:00: Xorvatiya - Meksika (A)

21:00: İtaliya - Uruqvay (D)

21:00: Kosta Rika - İngiltərə (D)

25 iyun

01:00: Yaponiya - Kolumbiya (C)

01:00: Yunanıstan - Fil Dişi Sahili (C)

21:00: Nigeriya - Argentina (F)

21:00: Bosniya - İran (F)

26 iyun

01:00: Honduras - İsveçrə (E)

01:00: Ekvador - Fransa (E)

21:00: ABŞ - Almaniya (G)

21:00: Portuqaliya - Qana (G)

27 iyun

01:00: Cənubi Koreya - Belçika (H)

01:00: Əlcəzair - Rusiya (H)

1/8 final

1) 28 iyun: 1 A - 2 B (21:00)

2) 29 iyun: 1 C - 2 D (01:00)

3) 29 iyun: 1 B - 2 A (21:00)

4) 30 iyun: 1 D - 2 C (01:00)

5) 30 iyun: 1 E - 2 F (21:00)

6) 1 iyul: 1 G - 2 H (01:00)

7) 1 iyul: 1 F - 2 E (21:00)

8) 2 iyul: 1 H - 2 G (01:00)

1/4 final

a) 4 iyul: 5 - 6 (21:00)

b) 5 iyul: 1 - 2 (01:00)

c) 5 iyul: 7 - 8 (21:00)

d) 6 iyul: 3 - 4 (01:00)

1/2 final

9 iyul: b - a (01:00)

10 iyul: d - c (01:00)

13 iyul: 3-cü yer uğrunda oyun (01:00)

13 iyul: Final (00:00).

Загрузка...

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR