İdman
Avropa Liqasında qrup mərhələsi başlayır
Bu gün Avropa Liqasında da qrup mərhələsində mübarizəyə start veriləcək.
Publika.az xəbər verir ki, 12 qrupda yer alan 48 komanda arasında Türkiyənin 2 təmsilçisi də var.
Onlardan "Başakşehir" Bolqarıstan "Lüdoqorets"ini qəbul edəcək. "Konyaspor" isə Fransada "Marsel"in qonağı olacaq. Postsovet məkanından isə Rusiyanın "Lokomotiv" (Moskva) və "Zenit", Ukraynanın "Dinamo" (Kiyev) və "Zarya" (Luqansk), Belarusun BATE, Moldovanın "Şerif", Qazaxıstanın "Astana" komandaları qrupa düşüb. "Qarabağ"ın Çempionlar Liqasında mübarizədən kənarlaşdırdığı "Şerif" Çexiya "Zlin"inə qonaq olacaq, Danimarka "Kopenhagen"i isə məhz "Lokomotiv"i qəbul edəcək.
Azərbaycan isə son 4 mövsümdə ilk dəfə Avroliqanın qrup mərhələsində təmsil olunmayacaq.
A qrupu
21:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
21:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Astana" (Qazaxıstan)
B qrupu
21:00. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Partizan" (Serbiya)
21:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Skenderbeu" (Albaniya)
C qrupu
21:00. "Başakşehir" (Türkiyə) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)
21:00. "Hoffenhaym" (Almaniya) - "Braqa" (Portuqaliya)
D qrupu
21:00. "Riyeka" (Xorvatiya) - AEK (Afina Yunanıstan)
21:00. "Austriya" (Avstriya) - "Milan" (İtaliya)
E qrupu
21:00. "Apollon" (Kipr) - "Lion" (Fransa)
21:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Everton" (İngiltərə)
F qrupu
21:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)
21:00. "Zlin" (Çexiya) - "Şerif" (Moldova)
G qrupu
23:05. "Styaua" (Rumıniya) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)
23:05. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Luqano" (İsveçrə)
H qrupu
23:05. "Arsenal" (İngiltərə) - "Köln" (Almaniya)
23:05. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - BATE (Belarus)
İ qrupu
23:05. "Setubal" (Portuqaliya) - "Zalsburq" (Avstriya)
23:05. "Marsel" (Fransa) - "Konyaspor" (Türkiyə)
J qrupu
23:05. "Herta" (Almaniya) - "Atletik" (Yunanıstan)
23:05. "Zarya" (Luqansk, Ukrayna) - "Ostersun" (İsveç)
K qrupu
23:05. "Vitess" (Hollandiya) - "Latsio" (İtaliya)
23:05. "Sulte Varegem" (Belçika) - "Nitsa" (Fransa)
L qrupu
23:05. "Real Sosyedad" (İspaniya) - "Rusenborq" (Norveç)
23:05. "Vardar" (Makedoniya) - "Zenit" (Rusiya)
Qeyd edək ki, oyunların başlama saatları Bakı vaxtı ilə göstərilib.
-
MDB01:41
Qızılın ixrac rüsumu LƏĞV EDİLDİ - Bu ölkədə
-
Səhiyyə00:30
Xərçəng və ürək xəstəliklərindən qoruyan mutasiya KƏŞF EDİLDİ
-
Qoroskop00:05
Günün ULDUZ FALI: gününüz boz və maraqsız olacaq.
-
Səhiyyə2 May 21:48
Altı körpənin yanaraq ölməsində təqsirləndirilən xanıma yenidən VƏZİFƏ VERİLİR? - FOTO
-
Magazin22 May 21:00
Britni Spirs nəhayət ərindən BOŞANDI
-
Sosial2 May 20:36
Amin Musayev ilk dəfə əsir düşdüyü yerdə - VİDEO
-
Sosial2 May 19:00
Azərbaycanda ŞOK OLAY: kişi dostunun 14 yaşlı qızını qaçırdı, sonra...
-
Sosial2 May 18:36
Direktorla qadın müəllim arasında DAVA: müəllimin halı pisləşdi, təcili yardım gəldi - FOTO