• USD 1,7475 +0,16% EUR 1,8490 +0,35%
    • GBP 2,1933 +1,03% RUB 0,0303 +0,66%

“Qəbələ” yenə yunanlarla üz-üzə, “Qarabağ” “ölüm qrupu”nda - YENİLƏNİB

  • İdman
  • 28 Avqust 2015 16:44
  • 887 Baxış
“Qəbələ” yenə yunanlarla üz-üzə, “Qarabağ” “ölüm qrupu”nda - YENİLƏNİB

Bu gün Bakı vaxtilə saat 16:00-da Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atılıb.

A qrupu

Ayaks, Seltik, Fənərbaxça, Molde

B qrupu

Rubin, Liverpul, Bordo, Sion

C qrupu

Borussiya D, PAOK, Krasnodar, QƏBƏLƏ

D qrupu

Napoli, Brügge, Legiya, Midtülland

E qrupu

Vilyarreal, Viktoriya P, Rapid, Dinamo M

F qrupu

Marsel, Braqa, Slovan, Qroningen

G qrupu

Dnepr, Latsio, Sent-Etyen, Rusenborq

H qrupu

Sportinq, Beşiktaş, Lokomotiv, Skenderbeu

İ qrupu

Bazel, Fiorentina, Lex, Belenenseş

J qrupu

Tottenhem, Anderlext, Monako, QARABAĞ

K qrupu

Şalke, APOEL, Sparta, Asteras

L qrupu

Atletik, Alkmaar, Auqsburq, Partizan

Publika.az xəbər verir ki, Monakoda keçiriləcək tədbirdə klublarımızın da rəqibləri müəyyənləşəcək.

Pley-off mərhələsinin cavab oyunlarından sonra iştirakçıların tam siyahısı dəqiqləşdiyindən komandalar püşk öncəsi 4 səbətə bölünüb. Reytinqi nisbətən aşağı olan hər iki komandamız sonuncu – 4-cü səbətdə yer alıb. Onların potensial rəqibləri isə digər 3 səbətdə qərarlaşıb.

Püşkatmada 48 komanda hərəsində 4 klub olmaqla 12 qrupa bölünəcək.

1-ci səbət

Şalke (Almaniya)

Borussiya (Dortmund, Almaniya)

Bazel (İsveçrə)

Napoli (İtaliya)

Tottenhem (İngiltərə)

Ayaks (Hollandiya)

Vilyareal (İspaniya)

Rubin (Rusiya)

Atletik (İspaniya)

Sportinq (Portuqaliya)

Marsel (Fransa)

Dnepr (Ukrayna)

2-ci səbət

Braqa (Portuqaliya)

Fiorentina (İtaliya)

Latsio (İtaliya)

Anderlext (Belçika)

Liverpul (İngiltərə)

Alkmaar (Hollandiya)

Viktoriya (Çexiya)

Brügge (Belçika)

PAOK (Yunanıstan)

Seltik (Şotlandiya)

Beşiktaş (Türkiyə)

APOEL (Kipr)

3-cü səbət

Monako (Fransa)

Sparta (Çexiya)

Fənərbaxça (Türkiyə)

Legiya (Polşa)

Bordo (Fransa)

Lokomotiv (Rusiya)

Lex (Polşa)

Sent-Etyenn (Fransa)

Slovan (Çexiya)

Auqsburq (Almaniya)

Rapid (Avstriya)

Krasnodar (Rusiya)

4-cü səbət

Partizan (Serbiya)

Asteras (Yunanıstan)

Belenenseş (Portuqaliya)

Rusenborq (Norveç)

QARABAĞ (AZƏRBAYCAN)

Molde (Norveç)

Dinamo (Belarus)

Qroningen (Hollandiya)

Syon (İsveçrə)

Midtülland (Danimarka)

Skenderbeu (Albaniya)

QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN)

Загрузка...

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR