• USD 1,7339 +0,12% EUR 1,8516 +0,84%
    • GBP 2,1859 +0,79% RUB 0,0272 +0,74%

Nazirlərin qəbul cədvəli

Nazirlərin qəbul cədvəli

Azərbaycanın mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərləri əhali ilə görüşlərini davam etdirəcəklər.

Azərtac xəbər verir ki, may ayında nazirlər, komitə sədrləri, baş prokuror və digər səlahiyyətli şəxslər regionlar üzrə şikayətçilərlə görüş keçirəcəklər. Görüşlərin yeri və tarixi haqda cədvəli təqdim edirik:

Mərkəzi İH orqanı

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi şəhər

Əhatə olunan şəhər və rayonlar

Qərib Məmmədov

Dövlət torpaq və xəritəçəkmə

komitəsinin sədri

01

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad

Mikayıl Cabbarov
Təhsil naziri

05

Salyan

Salyan, Neftçala, Hacıqabul, Kürdəmir, Biləsuvar

Zakir Qaralov

Baş prokuror

16

Cəlilabad

Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Neftçala

Ziya Məmmədov
Nəqliyyat naziri

16

Qax

Qax, Zaqatala, Balakən

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

16

Quba

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Sumqayıt, Qubadlı

Məleykə Abbaszadə
Tələbə qəbulu üzrə dövlət

komissiyasının sədri

16

İsmayıllı

İsmayıllı, Qəbələ, Şamaxı, Qobustan

Elşad İskəndərov

Dini qurumlarla iş üzrə dövlət

komitəsinin sədri

17

Qazax

Qazax, Gəncə, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Gədəbəy, Daşkəsən, Göygöl, Samux, Goranboy, Naftalan

Elman Mehdiyev

Dövlət sosial müdafiə fondunun sədri

21

Zərdab

Zərdab, Ağcabədi, Bərdə, Tərtər, Ağdam, Beyləqan, Xocavənd, Xocalı, Laçın, İmişli, Füzuli

Fazil Məmmədov

Vergilər nazirliyi

22

Göyçay

Göyçay, Ağdaş, Ucar, Kürdəmir

Elçin Quliyev

Dövlət sərhəd xidmətinin rəisi

22

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik, Yardımlı

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və hərbi xidmətə çağırış üzrə dövlət xidmətinin rəisi

22

İmişli

İmişli, Beyləqan, Füzuli, Ağcabədi, Ağdam

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

23

Bərdə

Bərdə, Ağcabədi, Xankəndi, Ağdam, Laçın

Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri

23

Şəmkir

Şəmkir, Gəncə, Naftalan, Tovuz, Qazax, Ağstafa, Gədəbəy, Daşkəsən, Göygöl, Samux, Goranboy

Şahin Mustafayev
İqtisadiyyat və sənaye naziri

23

Ağdam

Ağdam, Ağcabədi, Xocavənd

Heydər Əsədov

Kənd təsərrüfatı naziri

23

Şamaxı

Şamaxı, İsmayıllı, Qəbələ, Ağsu, Qobustan, Abşeron

Kərəm Həsənov
Əmlak məsələləri dövlət komitəsinin sədri

23

Quba

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran

Əli Abbasov
Rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

24

Siyəzən

Siyəzən, Şabran, Xızı

Hüseynqulu Bağırov
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

30

İsmayıllı

İsmayıllı, Şamaxı, Ağsu, Qobustan

Səlim Müslümov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

30

Salyan

Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl

Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri

30

Lerik

Lerik, Lənkəran, Astara, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad

Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət və turizm naziri

30

Şəmkir

Şəmkir, Gəncə, Tovuz, Qazax, Ağstafa, Gədəbəy, Kəlbəcər

Hicran Hüseynova
Ailə, qadın və uşaq problemləri üzrə

dövlət komitəsinin sədri

30

Şəki

Şəki, Oğuz, Qəbələ, Qax, Zaqatala, Balakən

Aydın Əliyev

Dövlət gömrük komitəsinin sədri

30

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

Ramil Usubov

Daxili işlər naziri

31

Bərdə

Bərdə, Ağcabədi, Laçın, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli, Goranboy, Xocalı, Naftalan

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR