• USD 1,7339 0,00% EUR 1,8297 -1,20%
    • GBP 2,2001 +0,65% RUB 0,0270 -0,74%

Bakı-2015: 7-ci günün proqramı

Bakı-2015: 7-ci günün proqramı

Bakı-2015 Avropa Oyunları çərçivəsində yarışların yeddinci günü 12 idman növü üzrə yarışlar keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, bu gün kanandan oxatma, çimərlik voleybolu, boks, atıcılıq, şose velosipedi idmanı, suya tullanma, idman gimnastikası, stolüstü tennis, taekvondo, voleybol, su polosu və kişilər arasında sərbəst güləş yarışları keçiriləcək.

Yarışlarda 7 növdə 16 dəst medalın sahibini müəyyənləşdirəcək: 2-si kamandan oxatma, 2-si şose velosipedi idmanı, 2-si suya tullanma, 2-si idman gimnastikası, 2-si atıcılıq, 2-si taekvondo, 4-ü isə sərbəst güləşdə.

Sərbəst güləş üzrə 4 çəki dərəcəsində qaliblər müəyyənləşəcək. Bununla, Avropa Oyunlarının güləş yarışları yekunlaşacaq.

18 iyun

09:00. Suyatullanma

Kişilər, tramplin, 1 m

Qadınlar, platforma

Bakı Su İdmanı Mərkəzi

09:00. Taekvondo

Qadınlar, 67 kq

Kişilər, 80 kq

Bakı Kristal Zalı

09:00. Voleybol

Kişilər, B qrupu

Bolqarıstan - Almaniya

Bakı Kristal Zalı

09:00. Kamandan oxatma

Qadınlar, komanda, 1/4 final, 1/2 final, final

Kiçilər, komanda, 1/4 final, 1/2 final, final

Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu

10:00. Velosiped idmanı

Şosse

Bilgəh Çimərliyi

10:00. Çimərlik voleybolu

Kişilər, qrup mərhələsi

Qadınlar, seçmə mərhələ, 1/8 final

Çimərlik Arenası

10:00. Güləş

Sərbəst güləş

61 kq, 70 kq, 86 kq, 125 kq

Heydər Əliyev adına İdman Arenası

11:00. Atıcılıq

Qarışıq komanda yarışları, səngər stendi

Kişilər, 50 metrdən uzanaraq tüfəng ilə atəş

Bakı Atıcılıq Mərkəzi

11:00. Stolüstü tennis

Qadınlar, 3-cü dövrə, 1/4 final

Kişilər, 3-cü dövrə, 1/4 final

Bakı İdman Zalı

11:00. Voleybol

Kişilər, A qrupu

Rusiya - Slovakiya

Bakı Kristal Zalı

12:30. Boks

Kişilər, 1/16 final

60 kq, 64 kq, 69 kq, 75 kq, 81 kq, 91 kq

Bakı Kristal Zalı

13:00. Su polosu

Qadınlar

11-ci yer uğrunda

Vaterpol Arenası

14:30. Su polosu

Qadınlar

7-10-cu yerlər uğrunda

Serbiya – Slovakiya

Vaterpol Arenası

14:30. Voleybol

Kişilər, A qrupu

Finlandiya - Türkiyə

Bakı Kristal Zalı

16:30. Voleybol

Kişilər, B qrupu

Azərbaycan - Fransa

Bakı Kristal Zalı

17:00. Su polosu

Qadınlar

7-10-cu yerlər uğrunda

Vaterpol Arenası

17:30. İdman gimnastikası

Kişilər, fərdi çoxnövçülük

Qadınlar, fərdi çoxnövçülük

Milli Gimnastika Arenası

18:30. Su polosu

Qadınlar

Yarımfinal

İtaliya – Rusiya

Vaterpol Arenası

20:00. Su polosu

Qadınlar

Yarımfinal

Vaterpol Arenası

20:00. Voleybol

Kişilər, B qrupu

İtaliya - Belçika

Bakı Kristal Zalı

22:00. Voleybol

Kişilər, A qrupu

Serbiya - Polşa

Bakı Kristal Zalı

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR