• USD 1,7000 0,00% EUR 1,9423 -0,28%
    • GBP 2,2312 -0,03% RUB 0,0257 0,00%

AL-də ilk mərhələyə yekun vurulur - BU GÜN

  • İdman
  • 7 İyul 2016 12:00
  • 528 Baxış
AL-də ilk mərhələyə yekun vurulur - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

Publika.az xəbər verir ki, bu gün turnirdəki 3 təmsilçimiz də cavab oyununa çıxacaq.

"Neftçi" "Baltsan"la evdə, "Kəpəz" və "Qəbələ" isə müvafiq olaraq "Daçiya" və "Samtredia"yla səfərdə mübarizə aparacaq.

Bu gün klublarımızın növbəti mərhələdəki potensial rəqiblərinin kimliyinə də aydınlıq gələcək.

"Qəbələ"nin potensial rəqibləri - MTK (Macarıstan) və "Aktobe" Macarıstanda münasibətlərinə aydınlıq gətirəcəklər. Bu komandalar arasında Qazaxıstanda keçirilmiş ilk oyun 1:1 hesablı bərabərliklə nəticələnib.

"Neftçi"nin 2-ci təsnifat mərhələsindəki potensial rəqibləri "Şkendiya" (Makedoniya) və "Krakoviya" (Polşa) isə Polşada münasibətlərinə aydınlıq gətirəcəklər. İlk oyunda 2:0 hesabıyla qalib gələn makedonların mərhələ adlamaq şansları daha çox görünür.

"Kəpəz" "Daçiya" səddini aşacağı təqdirdə qarşılaşacağı "Admira" - "Spartak" cütünün qalibinə isə Slovakiyada keçiriləcək oyunda aydınlıq gələcək. Bu komandalar arasında Avstriyada keçirilmiş ilk oyun 1:1 hesablı bərabərliklə nəticələnib.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

7 iyul

16:00 Ordabası (Qazaxıstan) - Çukariçki (Serbiya) (ilk oyun 0:3)
17:00 Şirak (Ermənistan) - Dila (Gürcüstan) (0:1)
18:45 Kayrat (Qazaxıstan) - Teuta (Albaniya) (1:0)
19:00 Daçiya (Moldova) - Kəpəz (Azərbaycan) (0:0)
19:00 Pünik (Ermənistan) - Europa (Cəbəllütariq) (0:2)
19:00 Samtredia (Gürcüstan) - Qəbələ (Azərbaycan) (1:5)
19:00 Spartak M (Slovakiya) - Admira (Avstriya) (1:1)
19:30 Rudar (Monteneqro) - Kukesi (Albaniya) (1:1)
19:30 Yelqava (Latviya) - Breydablik (İslandiya) (3:2)
20:00 Debretsen (Macarıstan) - La Fiorita (San-Marino) (5:0)
20:00 Lokomotiv (Xorvatiya) - Santa Koloma (Andorra) (3:1)
20:00 Mariehamn (Finlandiya) - Odd (Noeveç) (0:2)
20:00 Neftçi (Azərbaycan) - Baltsan (Malta) (2:0)
20:00 Nomme Kalyu (Estoniya) - Trakai (Litva) (1:2)
20:00 Radnik (Bosniya və Herseqovina) - Beroe (Bolqarıstan) (0:0)
20:00 Rovaniemi (Finlandiya) - Şemrok Rovers (İrlandiya) (2:0)
20:00 Spartak (Latviya) - Dinamo (Belarus) (1:2)
20:00 Zaqlebiye (Polşa) - Slaviya (Bolqarıstan) (0:1)
20:00 HİK (Finlandiya) - Atlantas (Litva) (2:0)
20:00 MTK (Macarıstan) - Aktobe (Qazaxıstan) (1:1)
20:30 Brondbü (Danimarka) - Valyur (İslandiya) (4:1)
20:30 Fola (Lüksemburq) - Aberdin (Şotlandiya) (1:3)
20:30 Omoniya (Kipr) - Banants (Ermənistan) (1:0)
20:30 Qoritsa (Sloveniya) - Makkabi Təl-Əviv (İsrail) (0:3)
20:45 Beytar (İsrail) - Sloboda (Bosniya və Herseqovina) (0:0)
21:00 Buduçnost (Monteneqro) - Rabotniçki (Makedoniya) (1:1)
21:00 Torshavn (Farer adaları) - Levadiya (Estoniya) (1:1)
21:00 Slovan (Slovakiya) - Partizani (Albaniya) (0:0)
21:00 Stabek (Norveç) - Konna Kvey (Uels) (0:0)
21:00 Suduva (Litva) - Midtyulland (Danimarka) (0:1)
21:00 Zarya (Moldova) - Videoton (Macarıstan) (0:3)
21:30 Bala Taun (Uels) - AİK (İsveç) (0:2)
22:00 Hibernians (Malta) - Spartak T (Slovakiya) (0:3)
22:00 Krakoviya (Polşa) - Şkendiya (Makedoniya) (0:2)
22:00 Landudno (Uels) - Höteborq (İsveç) (0:5)
22:00 Şaxtyor (Belarus) - Runavik (Farer adaları) (0:2)
22:00 Sileks (Makedoniya) - Vaduts (Lixtenşteyn) (1:3)
22:00 Vikinqur (Farer adaları) - Ventspils (Latviya) (0:2)
22:00 Voyvodina (Serbiya) - Bokelj (Monteneqro) (1:1)
22:30 Folqor (San-Marino) - AEK (Kipr) (0:3)
22:30 Lusitanos (Andorra) - Domjale (Sloveniya) (1:3)
22:45 Kliftonvill (Şimali İrlandiya) - Differdanj (Lüksemburq) (1:1)
22:45 Kork Siti (İrlandiya) - Linfild (Şimali İrlandiya) (1:0)
22:45 Qlenavon (Şimali İrlandiya) - Reykyavik (İslandiya) (1:2)

Загрузка...

Xəbər lenti

DAHA ÇOX XƏBƏR
/body>